אֵנֶרְגִּיּוֹת שְׁלִילִיּוֹת


אנרגיות שליליות הסרה וביטול


הַמַּשְׂבִּ֣יַע בַּטּ֣וֹב עֶדְיֵ֑ךְ תִּתְחַדֵּ֖שׁ כַּנֶּ֣שֶׁר נְעוּרָֽיְכִי

אנרגיות שליליות הם תוצאה של בחירת מחשבות ודרך שלילית לניהול וטיפוח מערכות הגוף והשכל .

כל תא ותא בגופינו סובל את ההתעללות שלנו בנו אם בבחירה של מחשבה שכלית שלילית ו/או ותזונה לא נכונה והתוצאה היא בהתאם .

אם נשכיל להבין כי גופינו הוא היכל מקודש המכיל אותנו נדאג לו בהתאם אם יש בנו אהבת אמת לעצמנו , לא נטמיע בו מחשבות שליליות ו/או תזונה לא מזינה ונשרת את הגוף בטיפוח שכלי וגופני כאחד .

הדרך לשחרור אנרגיות שליליות מגופינו היא בחשיבה חיובית , בתזונה בריאה , ובספורט .

אהבה לגופינו היא תנאי הכרחי לבריאות תקינה .

דרכים נוספות לשחרור אנרגיות שליליות הם : על ידי טהרת הגוף במי ים , מדיטציה , הילינג , יוגה , חשיבה חיובית , שחרור כעסים בדרך מושכלת לדוגמה בספורט כל שהוא .

דרך נוספת לשחרור אנרגיות שליליות היא בדרך קבלית טהורה אשר מגיעה דרך ברכה מאדם חיובי בלבד ו/או על ידי הסרה וביטול של האנרגיות השליליות בטקסים וחומרים מאגיים הממוקדים לטיהור השלילי שבאדם .


 חן

ברמנית


אנרגיות שליליותהרצון הוא אחד מאבות המחשבה שמביאים להצלחה .

אני הגעתי עם רצון ענק לנסות להבין מה הוא היעוד שלי ולהגיע אליו וזכיתי באדם מיוחד מדיום עם נשמה ענקית ונתינה עוד יותר ענקית כריזמטי ומדהים שיודע תמיד מתי להעלות את המורל בדיוק בנקודות החלשות בדיוק בנפילות הגדולות והקטנות יודע על כל חלק בגוף ובנפש… יודע את נבכי נשמתי שואל את השאלות הנכונות ונותן את התשובות הנכונות עבורי מתי יכאב ? למה יכאב ? למה כאב ? איך זה בנוי ? מה הדרך לשם ? כמה אחריות מוטלת עלייך .

נפלאות הנפש – אני האמנתי בעצמי ולקחתי את עצמי בידיים כי לא יכולתי לסבול את המצב הקיים הרגשתי תקועה משותקת מלעשות את השינוי מפחדת כל כך מלעשות צעד שונה ממה שהכרתי עד לאותו המפגש אתך .

היום אני מרגישה מצוין עם עצמי למרות שיש עדיין נפילות אפילו יותר גדולות לפעמים , כי ככל שתגיע יותר גבוה הנפילה תכאב יותר אבל… ויש אבל גדול אתה תמיד שם לחבק את הנפילות האלו וללמד אותי לתת להם מקום מרחב בתוך החיים שלי כדי שהן יחלפו הרבה יותר מהר .

שמואל זהר ינאי אני לא מאמינה איך כל כך מהר הבאת אותי לתוצאות מדהימות , ברצוני להודות מעבר לשיעורים ושיחות הטלפון יומיומיות, היחס האישי, הרצון להצליח והיכולת שלך לסחוף אותי אחריך , לחזק אותי ולא לאפשר לי להרים ידיים על זה רוצה להודות לך אז תודה רבה על הכול על הפרגון שלך ההתמדה , יחס אנושי , ומקצועי מאוד
ותודה על חברות ענקית לכל החיים חן ♦ ברמניתדעו הכישופים והחסימות השליליות לא יוסרו מעצם הזמן שחולף הם יתעצמו ויגרמו למצב שלילי גדול יותר בחייכם .

אז שנתחיל להסיר כישופים שיובילו לחיים חדשים ומאושרים ?  חייגו עכשיו ⇐ 0524343188 

אפשרות פגישת וידאו בוואטסאפ מכל מקום בארץ ובעולם. שמואל זהר המדיום הסיר כישוף מחייו של אלון דוד אשר הביא אותו לפשיטת רגל ומשבר כלכלי עצום.

לצפייה בסיפור הטלוויזיוני האמיתי לחצו על סרטון היוטיוב

⇓  ⇓  ⇓אנרגיות שליליות

YYDevelopment
0524343188