בִּיטּוּל אֵנֶרְגִּיּוֹת שְׁלִילִיּוֹת

מי מעביר את מי את השיעור השטן את המלאך או המלאך את השטן ?

הדרך לשחרור אנרגיה שלילית תחילתה במחשבה ידוע כי יצירת עולמנו השכלי החלה במחשבה .

שחרור מחשבותינו השלילית בשכלנו היא מרכיב ראשוני איך עושים זאת , כאשר המחשבות לוקחת פיקוד עלינו ?

כידוע ישנה חשיבה חיובית ולעומתה חשיבה שליליות ! מי הוא זה שבוחר בתוכנו להיות השליט במחשבתנו ?

כמובן אנו .

יוצא בזאת שמתפקידינו להיות האדריכל והארכיטקט של מחשבתנו אם בכוונותינו לשחרר את המחשבות השליליות שלא עוזבות אותנו כתוצאה מבחירה להיות נשלטים ולא אדונים .

זוגיות השלילי והחיובי לעולם לא נפסקת רק אם וכאשר אנו מבטלים את מחשבתנו מחשיבה שלילית שולטת ולא נשלטת.

כל אדם מנהל בשכלו דו שיח זוגיות נצחית בין חיובי לשלילי, בין נכון ללא נכון , בין צודק ללא צודק, ועוד , נדירים הם בני אדם אשר מנהלים עם עצמם דו שיח ולא דו קרב שכלי .

שלום עולמי שכלי הוא תנאי הכרחי לשחרור מחשבות שליליות , מאוס ברע ובחר בטוב .

רוצים הוכחות ?  צפו בראיון נדיר ⇓ פגישת וידאו בווטסאפ מכל מקום בארץ ובעולם .

בפעם הראשונה שדיברתי אתך הייתי מאוד סקפטית לגביך .

הרגשות הנפשיים והפיזיים לא היו במיטבם ואני חשבתי לעצמי שזה רק הלחץ היום יומי שאני חיה בו ולכאורה נחשבתי “לבריאה”,, לדעתך הייתי צריכה להתנקות , לא ממש הבנתי את המשמעות ולכן לא התייחסתי אלך ברצינות לדבריך והנחייתך.

לא עברו שבועיים וחליתי מאוד ,, תקף אותי חיידק בקיבה שלא הצלחתי להיפטר מימנו .

שוב חזרת והפצרת בי לפעול בדרך שבחרת לי ואז כבר הייתי מוכנה לעשות הכול על מנת להירפא כעבור כמה חודשים אמרת לי שאין כבר חיידק ושהכול בא מהכבד והנחת אותי שוב לתזונה ולוויטמינים שיחזקו אותי .

אני בעקשנותי ובסקפטיות שהייתה לי לגביך פניתי לנטורופתיה שם נתבקשתי לעשות בדיקות כלליות ונתגלה שבאמת אין לי כבר חיידק בקיבה אלא בעיה עם הכבד והמליצו לי טיפול ולקחת את אותם הוויטמינים שאתה המלצת לי , פה כבר הבנתי סוף סוף שיש בך משהו מעבר .

הדהים אותי לגלות שמבלי לראות אותי אף פעם ומבלי לדעת אף תוצאה של בדיקות הדם שלי יכולת לדעת בדיוק מה קורה איתי ,,אומנם היו פעמים שממש נפגעתי מימך כי לא ויתרת לי לא ריחמת עליי גערת בי לא פעם .

בהתחלה זה ממש הרתיע אותי עד שהפנמתי שרק ככה אתה מכניס אותי חזרה למסלול ובמיוחד לאור העובדה שכשהכרתי אותך הייתי מעשנת חשיש ולא ראיתי את עצמי אי פעם מפסיקה הוא היה בשבילי הכול המרגיע שלי ומשמח אותי המרדים ומעורר התיאבון שלי , כל כך היה קשה להפסיק והנה אני לא מאמינה שאי פעם עישנתי , אומנם התהליך היה ארוך ומיגע עם ירידות ועליות אך איכות החיים שלי השתפרה מקצה לקצה ואני גם יודעת שמהיום מחכות לי עוד הרבה הצלחות והפתעות בדרך.

לכן אני רוצה שמואל המדיום להתנצל על כל העצבים שעשיתי לך כל התקופה הזו , על כך שלא תמיד האמנתי בך , והכי חשוב זה להודות לבורא עולם שיצר אדם כמוך ,, ולך אלף תודות על ההתמדה שלך והעזרה הבלתי מתפשרת .  נעמה

YYDevelopment
חיוג מהיר וואטסאפ