בִּיטּוּל אֵנֶרְגִּיּוֹת שְׁלִילִיּוֹת


ביטול אנרגיות וחסימות שליליות


מי מעביר את מי את השיעור השטן את המלאך או המלאך את השטן ?

הדרך לשחרור אנרגיה שלילית תחילתה במחשבה ידוע כי יצירת עולמנו השכלי החלה במחשבה .

שחרור מחשבותינו השלילית בשכלנו היא מרכיב ראשוני איך עושים זאת , כאשר המחשבות לוקחת פיקוד עלינו ?

כידוע ישנה חשיבה חיובית ולעומתה חשיבה שליליות ! מי הוא זה שבוחר בתוכנו להיות השליט במחשבתנו ?

כמובן אנו .

יוצא בזאת שמתפקידינו להיות האדריכל והארכיטקט של מחשבתנו אם בכוונותינו לשחרר את המחשבות השליליות שלא עוזבות אותנו כתוצאה מבחירה להיות נשלטים ולא אדונים .

זוגיות השלילי והחיובי לעולם לא נפסקת רק אם וכאשר אנו מבטלים את מחשבתנו מחשיבה שלילית שולטת ולא נשלטת.

כל אדם מנהל בשכלו דו שיח זוגיות נצחית בין חיובי לשלילי, בין נכון ללא נכון , בין צודק ללא צודק, ועוד , נדירים הם בני אדם אשר מנהלים עם עצמם דו שיח ולא דו קרב שכלי .

שלום עולמי שכלי הוא תנאי הכרחי לשחרור מחשבות שליליות , מאוס ברע ובחר בטוב .


ביטול אנרגיות שליליותבפעם הראשונה שדיברתי אתך הייתי מאוד סקפטית לגביך .

הרגשות הנפשיים והפיזיים לא היו במיטבם ואני חשבתי לעצמי שזה רק הלחץ היום יומי שאני חיה בו ולכאורה נחשבתי “לבריאה”,, לדעתך הייתי צריכה להתנקות , לא ממש הבנתי את המשמעות ולכן לא התייחסתי אלך ברצינות לדבריך והנחייתך.

לא עברו שבועיים וחליתי מאוד ,, תקף אותי חיידק בקיבה שלא הצלחתי להיפטר מימנו .

שוב חזרת והפצרת בי לפעול בדרך שבחרת לי ואז כבר הייתי מוכנה לעשות הכול על מנת להירפא כעבור כמה חודשים אמרת לי שאין כבר חיידק ושהכול בא מהכבד והנחת אותי שוב לתזונה ולוויטמינים שיחזקו אותי .

הדהים אותי לגלות שמבלי לראות אותי אף פעם ומבלי לדעת אף תוצאה של בדיקות הדם שלי יכולת לדעת בדיוק מה קורה איתי .

כשהכרתי אותך הייתי מעשנת חשיש ולא ראיתי את עצמי אי פעם מפסיקה הוא היה בשבילי הכול המרגיע שלי ומשמח אותי המרדים ומעורר התיאבון שלי , כל כך היה קשה להפסיק והנה אני לא מאמינה שאי פעם עישנתי , אומנם התהליך היה ארוך ומיגע עם ירידות ועליות אך איכות החיים שלי השתפרה מקצה לקצה ואני גם יודעת שמהיום מחכות לי עוד הרבה הצלחות והפתעות בדרך.

בהתחלה זה ממש הרתיע אותי עד שהפנמתי שרק ככה אתה מכניס אותי חזרה למסלול ובמיוחד לאור העובדה שכשהכרתי אותך הייתי מעשנת חשיש ולא ראיתי את עצמי אי פעם מפסיקה הוא היה בשבילי הכול המרגיע שלי ומשמח אותי המרדים ומעורר התיאבון שלי , כל כך היה קשה להפסיק והנה אני לא מאמינה שאי פעם עישנתי , אומנם התהליך היה ארוך ומיגע עם ירידות ועליות אך איכות החיים שלי השתפרה מקצה לקצה ואני גם יודעת שמהיום מחכות לי עוד הרבה הצלחות והפתעות בדרך.

לכן אני רוצה שמואל המדיום להתנצל על כל העצבים שעשיתי לך כל התקופה הזו , על כך שלא תמיד האמנתי בך , והכי חשוב זה להודות לבורא עולם שיצר אדם כמוך ,, ולך אלף תודות על ההתמדה שלך והעזרה הבלתי מתפשרת .  נעמהדעו הכישופים והחסימות השליליות לא יוסרו מעצם הזמן שחולף הם יתעצמו ויגרמו למצב שלילי גדול יותר בחייכם .

אז שנתחיל להסיר כישופים שיובילו לחיים חדשים ומאושרים ?  חייגו עכשיו ⇐ 0524343188 

אפשרות פגישת וידאו בוואטסאפ מכל מקום בארץ ובעולם. אבאי גובן מספר על תאונות הדרכים שעבר ואיך שמואל עזר להסיר את האנרגיה השלילית שדבקה בו.

לצפייה בסיפור הטלוויזיוני ההזוי, לחצו על סרטון היוטיוב

⇓ ⇓ ⇓ביטול אנרגיות שליליות

YYDevelopment
0524343188