בִּיטּוּל כִּישּׁוּף


ביטול כישוף וריפוי הגוף והנפש לפי הקבלה


הקבליסט, המדיום והמטפל בעל המוניטין הבינלאומי שמואל זהר ינאי , נצר למשפחת מקובלים , מומחה בהסרת כישופים , בביטול תחלואי גוף ונפש באמצעות כלים מתורת ' הקבלה ' ובאמצעות טיפול הילינג מרחוק.

שמואל זוהר ינאי מציע מגוון טיפולים לפתרון בעיות שאנשים רבים פוגשים בהן ואשר מפריעות לרבים להמשיך במהלך חיים תקין.

בין הטיפולים שהוא מציע: ביטול קטרוגים , הסרת עין הרע , ביטול כישופים , הסרת 'חסימות' , הסרת חרדות , עייפות כרונית וחוסר אנרגיה , ריפוי קוונטי , ניתוב הגורל, ועוד.

כשמתמודדים עם מקרה של כישוף או של ' עין הרע ' חשוב להתאים את תהליך הריפוי לדת ולתרבות של הנפגע , מכיוון שתרבויות שונות פיתחו שיטות ודרכים שונות לריפוי.

ביהדות , למשל , חלק מכלי הטיפול הזמינים הם ספרי הקודש , שבהם מוצפנים קודים של אורות , חכמת-ריפוי פיזי ונפשי ייחודית הידועה רק ליודעי-ח"ן ,כלים לריפוי אנרגטי ומנטאלי על בסיס 'קבלה' עתיקת יומין , שמוכיחה עצמה כיעילה גם ב-2022.


אבאי גובן מספר על תאונות הדרכים שעבר ואיך שמואל ביטל את הכישוף והאנרגיה השלילית שדבקה בו.

לצפייה בסיפור הטלוויזיוני ההזוי, לחצו על סרטון היוטיוב

⇓ ⇓ ⇓דעו הכישופים והחסימות השליליות לא יוסרו מעצם הזמן שחולף הם יתעצמו ויגרמו למצב שלילי גדול יותר בחייכם .

רוצים להתחיל להסיר כישופים ו'עין רעה' ולצאת לחיים חדשים ומאושרים ? לצאת לדרך שתביא לכם בריאות , חוסן גופני , נפשי ומחשבתי ?

טלפנו עכשיו לקביעת ייעוץ מקצועי ⇐ 0524343188

הייעוץ והטיפול יכולים להתבצע בכל מקום שבו המטופל נמצא , בזכות העובדה שפגישות הייעוץ והאבחון מתנהלת בשיחת-ווידאו באמצעות הוואטסאפ.


" נפש בריאה בגוף בריא , רוח טובה שוכנת בתוכם "


שיטת האבחון , הייעוץ והטיפול המשולב שפיתח שמואל זהר ינאי יעילה לטיפול בתחומים רבים , בריאותיים , נפשיים ואישיים , כמו : חרדות , כאבי מחזור , הזעת יתר , חסימות אנרגטיות , בעיות פוריות , ירידה במשקל , עודף משקל , גמילה מסמים , אין-אונות , התמכרות לאלכוהול , בעיות קשב וריכוז , פחדים , בעיות בכלכלה ובעסקים , התמודדות עם קשיים ומשברים בתחומים כמו משפחה וזוגיות , מציאת אהבה ועוד.

הייעוץ והטיפול של שמואל זהר ינאי כולל טיפול – בפועל בשיטה ייחודית המשלבת ומחברת בין מחשבה – גוף – נפש , וכן המלצות בתחומי שמירה על אורח-חיים בריא : תזונה נכונה , שימוש בצמחי מרפא , נטילת ויטמינים , עיון בספרות מרתקת רלוונטית , שיטות ייחודיות מתחום הקואצ'ינג ועוד.

שמואל זהר ינאי לא עושה כישופים , אלא הוא הוא מסיר ומבטל אותם.

ייחודו וסוד הצלחתו בהסרת החסימות השליליות , בהסרת כל חסימה שעוצרת את מהלך החיים התקין של האדם , בביטול כישוף-וודו , ביטול כישוף שחור , הגנה מפני מאגיה שחורה , וכך הלאה.

שיטת האבחון , הייעוץ והטיפול המשולב שפיתח שמואל זהר ינאי יעילה בתחומים רבים , והצלחתה טמונה גם בשיתוף פעולה של המטופל וברצונו להיפתח לנתיבים ולתפיסות חדשות תוך כדי הטיפול , מתוך רצון לעזור לעצמו.

חשוב להבין שעל מנת לבטל תופעות שליליות תפנו אך ורק למומחה בעל ידע נרחב בתחום ׳ המיסטיקה ׳ בכלל ובתורת ה' קבלה ' בפרט .

חלילה מלהסתמך על כך שהזמן שחולף יטפל מעצמו בהסרתן , כי הוא עושה בדיוק את ההיפך : ככל שהמכשולים הללו אינם מוסרים , כך הם גורמי יותר כאב ונזק נפשי ופיזי כאחד.

כוחות הכישוף יש בהם עוצמות להפריע ולפגוע , וככל שהזמן חולף והם לא מטופלים / מוסרים , כך הסיכון להינזק גבוה יותר.

לכן , יש להיפטר מהם ולהסירם בהקדם האפשרי , ומי שיכול לעשות את זה על הצד הטוב ביותר הוא רק אדם מיומן , בעל כישורים וניסיון כמו שמואל זוהר ינאי.


ביטול כישוףשמי שרונה תפוחי שעיו גרושה עם 4 ילדים ההכרות שלי עם שמואל זהר ינאי החלה לפני שנה כשהייתי במצב נואש לאחר שעברתי מס' שנים קשות בהם איבדתי את שני הוריי התגרשתי והיו עוד מס' אירועים שזה לא המקום לחשוף לעיני כל .

שמואל היה אדיב וסבלני ומבין ייעץ לי ועודד אותי…זוכרת משפט אחד טוב טוב " את כבויה ואת חייבת לעשות שינוי בחיים שלך אחרת תיפלי לתהום" באותה תקופה הגעתי למשקל שיא ונראיתי כמו סבתא הצעד הראשון שייעץ לי לעשות הוא להירשם לחדר כושר ולהתחיל תהליך של שינוי…ומפה בא השינוי הגדול התחלתי להתאמן בחדר כושר, בעקבות ההצלחה שלי בחדר כושר הפכתי לקפטנית והיום אני מלווה קבוצת בנות בתהליך מייעצת מפרגנת ותומכת .

חשוב הוא שאני מאוד מסופקת מהתפקיד הצד של שמואל היה להתאים לי וויטמינים ולשנות מידי פעם, כל תקופת התהליך שמואל היה עם יד על הדופק ובדק בקפידה מה מצבי , כל שינוי שעברתי עליה או ירידה לא הייתי צריכה לעדכן הוא פשוט הרגיש והופס מרים טלפון ושואל אם הכול בסדר , פשוט היה מרגיש אותי היום אני אותה אישה פחות 15 קילו ויותר ביטחון עצמי , ועדיין בתהליך . שמואל זהר ינאי הוא מלאך בדמות אדם

אינסטגרם – שרונה תפוחי  ⇐ https://www.instagram.com/shrvnhshyv/


צפו בראיון הטלוויזיוני של הלקוחות אשר מודים לשמואל זהר ינאי המדיום

לצפייה לחצו על סרטון היוטיוב

⇓ ⇓ ⇓ביטול כישוף : תהליך הוליסטי אשר פועל בכמה רבדים


היועץ והמטפל שמואל זהר ינאי , מומחה בביטול והסרת תחלואי הנפש והגוף באמצעות טיפול להסרת אנרגיות שליליות , כישופים , עין הרע , קטרוגים , וודו , ומאגיות שחורות בהילינג קבלי מרחוק .

ביטול כישופים, הוצאת כישוף ועין הרע הוא חלק אינטגרלי מתהליך החלמה של אדם שהושפע מקסם שחור.

אם זאת , ביטול הכישוף מהווה מרכיב חיוני שיש לעבוד אייתו יחד בשיטה הוליסטית , תוך מתן טיפול מקיף אשר מתייחס לפן הנפשי , הפסיכולוגי והבריאותי של האדם הנפגע .

יש לקחת בחשבון שיחד עם ביטול כישוף שחור , ישנם היבטים נוספים וחיוניים לתהליך הריפוי וההחלמה של האדם שנפגע מאותם כישופים ועין הרע .

הייעוץ והטיפול של שמואל זהר ינאי כולל המלצה על הסרת אנרגיות שליליות , אורח חיים בריא , צמחי מרפא , ויטמינים , תזונה נכונה , ספרים לפסיכולוגיה בריאה , קואצ'ינג ועוד .

שמואל זהר ינאי המדיום עובד מתוך הבנה עמוקה שכל מקרה הינו ייחודי , ולכן לכל אדם מותאמת חליפה אישית ייחודית לתהליך בהתאם לחסימה , למבנה האנרגטי ולחשיבות השכלית .

שמואל זהר בעל ידע וניסיון רב של עשרות שנים בכל הקשור לנושאים הללו .

הוא פועל מתוך שיקול דעת מדויק ומקצועי , הטומן בחובו שלל תחומי ידע אשר נמצאים ברשותו .

כאשר אנו מתמודדים עם מקרה של כישוף או עין הרע , חשוב להתאים את תהליך הריפוי לדת ולתרבות הנפגע , מכיוון שתרבויות שונות פיתחו שלל שיטות ודרכים לריפוי אנרגטי. ביהדות , יש את ספרי הקודש שמוצפנים בהם קודים של אורות חכמה וריפויי פיזי נפשי , אנרגטי ומנטאלי .

היהדות נשענת בחלקה הגדול על הקבלה בכל רחבי העולם .

אוצר הידע היהודי מכיל צפנים שאין להם תחליף בלימוד של העולם הרוחני ובכניסה לסתרי הסתרים של הבנת הגוף , הנפש והרוח , וכמובן גם בלימוד תהליכי ריפוי עמוקים לגוף האדם ולנפש שלו .

בהילינג קבלי מכוונים את האנרגיה באמצעות צירופי מילים , קודים , חומרים , כוונות חיוביות ושמות הקודש שבאמצעותם נוצר הריפוי ו\או משתחררת החסימה / האנרגיה השלילית .

מסיבה זו , שמואל זהר ינאי מתעסק ומטפל בהסרת כישופים לפי הקבלה , מה שמאפשר ריפוי והסרת כישוף שחור בדרך אפקטיבית .

על פי הקבלה כאשר הגוף מאוזן סינרגטי מבחינה רגשית פיזית , נפשית ושכלית , ובזמן שאופן החשיבה והלב שווים , מתקיים איזון מושלם ואילו האדם בריא בגופו , בנפשו וברוחו , מה שמגן עליו מפני השפעתם של אנרגיות ורוחות שליליות שאינם יכולים לפגוע בו .

ביטול כישוף או הסרת כישופים ועין הרע הוא תהליך שנעשה באופן מקצועי וכזה הדורש סגולה וידע נרחב של הקבלה .

על ידי שימוש נכון בהנחיות המפורטות בקבלה , ניתן לבצע את התהליך ביטול כישוף , תוך שימוש באנרגיות חיוביות ובכוונה טהורה כדי לסייע לאדם הפגוע .

בעזרת הידע הנרחב שלו , שמואל זהר ינאי פועל להסרת כישופים לא בעזרת כישופים ולחשים אשר רק גורמים לנזק רב יותר בעולם ,

אלא אך ורק לניקוי וטיהור באמצעות הכרה מתמדת בנשמה האלוהית אשר קיימת בכולנו .

הוא פועל בהרמוניה עם רוחות וכוחות הטבע , מה שמאפשר לו להצליח בביטול כישופים חזקים ביותר ובכך לאפשר לאנשים נפגעים להתחיל מחדש את חייהם ללא השפעות קסם שחור ועין הרע .

השפעותיה של כישוף ועין הרע מתבטאים לא רק במחלה פיזית ואי שקט ״ נפשית ״ , אלא יש מקרים בהם יש צורך בהסרת כישוף אהבה .

קיימים כישופי אהבה אשר מטרתם העיקרית היא למשוך את האדם המושפע למרות שבפועל לא קיים קרבה וקשר רגשי , או לחילופין להחזיר אדם חזרה לתוך קשר או זוגיות מבלי שהם יוכלו לשלוט ברגשותיהם .

כישוף אהבה יגרום לאדם המושפע לפתח אובססיה אי רציונלית כלפי אדם מסוים , כך שהם יאהבו אותם בעוצמה בלתי נשלטת וחסרת פרופורציות .

במקרים קיצוניים הקורבן אף יחווה שינוי אופי , מה שיוביל אותו לפעולות קיצוניות כמו להתחתן עם אדם שאותו הם לא אוהבים , להתגרש ואפילו לנטוש את ילדיהם .

כאשר האדם פוגם באמצעות מעשה זדוני , פעולה שלילית ו/או מחשבה שלילית , נכנסת אנרגיה שלילית לחיי האדם המושפע , ממש כמו רוח זדונית או שדים נוראיים שמייצרים מחסום בין מחשבה למעשה , ובין הרגש לגוף .

מצב זה מייצר עבור האדם הנפגע מחשבות ורגשות שליליות שגורמות למחלות רבות .

מצב זה נקרא ״ חוסר איזון אנרגטי ״ , מה שיוצר חוסר אנרגיה בגוף האדם בכלל ובנפש האדם בפרט .

באמצעות המחלה הגוף “ זועק ” לעזרה , והכאבים מבטאים זאת ברמה הגופנית והנפשית כאחד .


איזה בעיות או מחלות הילינג קבלי ירפא :


  • בעיות נפש : הילינג קבלני יכול לסייע למגוון בעיות נפשיות כגון דיכאון , חרדה , לחץ , מועקה , חוסר איזון , פחדים ועוד המון…
  • מצבים של חוסר מימוש עצמי בכל התחומים , התקדשות , זיווג , פרנסה וכו ’.

 

הטיפול הייחודי של שמואל זהר ינאי פועל בצורה נפלאה ומטפל בכמה רבדים שונים .

מלבד הטיפול ברובד הפיזי של מחלות וכאבים , הטיפול מיועד גם לשאר תחומי החיים שבהם האדם נפגע , כולל טיפול נפשי ורגשי , כמו זוגיות , יחסים בין אישיים , פרנסה ומשפחה .

כידוע הרפואה הכוללנית רואה את האדם כמכלול של גוף ונפש ,לכן קרוב לוודאי שאם יש בעיה ״ פיזית ״ היא רק הסימפטום והמקור לבעיה ״נפשית״ .

בהילינג יהודי-קבלי , אנחנו רואים מעבר לזה .

אנחנו יודעים שאם מקור הבעיה הוא נפשי , יתכן שיש למקור הנפשי בסיס של רוח רעה , שדים , מחשבות שליליות , פחדים , בהלה או אי-סינרגיה מחשבתית .

העם היהודי קיבל את הידע ״המציל חיים ומשנה סדרי עולם״ הזה ,מספרי הזוהר והקבלה למגוון שימושים :

טיפול עזרה ומזור לאדם , יכולת לבצע הסרת כישוף חזק , ביטול כישוף שחור ועוד המון .

טיפול ההילינג הקבלי האנרגטי של המדיום שמואל זהר ינאי , נעשה בלילה בדרך קבלית בלי התמצאות המטופל לידו . הטיפול יכול לסייע גם לאנשים הנמצאים במקומות רחוקים הן בארץ והן בחו״ל .

מעבר להסרה וביטול כישופים , עין הרע וכל התגלמויותיהם של כוח זדוני , שמואל זהר ינאי מטפל בגוף , בנפש ובתודעה של הנפגע בצורה הוליסטית , ובכך הוא לא רק פותר בעיה ספציפית אלא מרפא את הנפגע בכמה רבדים חיוניים .

בנוסף לתהליך הקבלי של הטיפול , שמואל זהר ינאי מטפל ומרפא באמצעות ביטול חסימת אנרגטיות , מסייע להשגת אורח חיים בריא , ממליץ על צמחי מרפא מתאימים וייחודיים , מייעץ על תזונה נכונה , ויטמינים וספרי פסיכולוגיה , בצורה שמותאמת באופן ייחודי למטופל – ממש כמו כפפה !

שיטת העבודה והייעוץ של שמואל זהר ינאי מתבצעת מתוך הבנה עמוקה שהאדם מורכב משלל גורמים ורבדים עמוקים אשר בונים את המהות שלו .

הטיפול ניתן ונעשה באופן ייחודי למטופל ומתייחס באופן הוליסטי לשלמותו .

יש לזכור , כי מלבד טיפול בכישוף ועין הרע , מומלץ לבצע טיפול מקיף שעונה על כל הצרכים של האדם הנפגע : פסיכולוגיים , תזונתיים , שכליים ורגשיים .


 

YYDevelopment
0524343188