הִילֶר


הילר – הילינג קבלי


המושג הילר {HILLER} , תחילתו מימיה הראשונים של הנצרות .

המשמעות הראשונית של השם והמושג הילר הייתה בתחילה מרפא .

המרפא היה אדם שבניגוד למכשפים קדמונים של התקופה האלילית , לא השתמש בהשבעות וכישופים לסוגיהם בשביל לסייע בריפוי פיזי ו/או נפשי לבני אדם .

ההילרים הקדומים נהגו ללכת לכפרים ושם בתור מרפאים הם היו מטפלים בדרך כלל באיכרים עניים ובני משפחותיהם , הטיפול היה גם בענייני מחלות וגם בעניינים של נפש ורגש.

מלבד התפילות , ההילרים היו משתמשים בשיטות שונות, אחרות , רוחניות , ופיזיות לריפוי , הם היו רוקחים תרופות מהטבע ומשתמשים בהם לצורך ריפוי מחלות מסוגים שונים , בניגוד למרפא הרגיל ההילר היה גם נוהג לתת עצות רוחניות למטופליו , ביחד עם הטיפול של המרקחות שרקח להם .

במהלך המאות שעברו- תופעת ההילר וההילריות שינתה את מהותה וצורתה .

לקראת אמצע המאה ה-20 כאשר חל חיזוק משמעותי במודעות הרוחנית האלטרנטיבית בחברה המערבית בפרט , החלו אנשים לחפש מזור לבעיות נפשיות ופיזיות גם אצל מרפאים שהייתה להם היכולת לשלב בין ריפוי רוחני לריפוי פיזי .

תוך כדי כך ועם הגאות שחלה בכלל בתחום העידן החדש צצו להם גם כאלה שטענו שהם " הילרים " וניצלו את תמימותם של הפונים אליהם לשם סחטנות בלי תוצאות ממשיות ..

ההילר פועל בדרך של מתן חיזוקים , לרוב טבעיים , על מנת לחסן את גופו של המטופל ולעזור לו להתגבר על הרעלים שנוקזו לתוך גופו מסיבות שונות .

הדרך הרוחנית – מתן עצות, נשיאת תפילות והדרכה רוחנית מלאה , עד לריפוי עצמו .

התהליך לא תמיד קל ולעתים אפילו קשה מנשוא .

אבל בסופו-הזיכוך האמיתי  יגיע !!!

המטפל והמטופל ירוויחו את עולמם ממה שנתנו בטוב איש לרעהו !!!


הילרבפעם הראשונה שדיברתי אתך הייתי מאוד סקפטית לגביך .

הרגשות הנפשיים והפיזיים לא היו במיטבם ואני חשבתי לעצמי שזה רק הלחץ היום יומי שאני חיה בו ולכאורה נחשבתי “לבריאה”,, לדעתך הייתי צריכה להתנקות , לא ממש הבנתי את המשמעות ולכן לא התייחסתי אלך ברצינות לדבריך והנחייתך.

לא עברו שבועיים וחליתי מאוד ,, תקף אותי חיידק בקיבה שלא הצלחתי להיפטר מימנו .

שוב חזרת והפצרת בי לפעול בדרך שבחרת לי ואז כבר הייתי מוכנה לעשות הכול על מנת להירפא כעבור כמה חודשים אמרת לי שאין כבר חיידק ושהכול בא מהכבד והנחת אותי שוב לתזונה ולוויטמינים שיחזקו אותי .

הדהים אותי לגלות שמבלי לראות אותי אף פעם ומבלי לדעת אף תוצאה של בדיקות הדם שלי יכולת לדעת בדיוק מה קורה איתי .

כשהכרתי אותך הייתי מעשנת חשיש ולא ראיתי את עצמי אי פעם מפסיקה הוא היה בשבילי הכול המרגיע שלי ומשמח אותי המרדים ומעורר התיאבון שלי , כל כך היה קשה להפסיק והנה אני לא מאמינה שאי פעם עישנתי , אומנם התהליך היה ארוך ומיגע עם ירידות ועליות אך איכות החיים שלי השתפרה מקצה לקצה ואני גם יודעת שמהיום מחכות לי עוד הרבה הצלחות והפתעות בדרך.

בהתחלה זה ממש הרתיע אותי עד שהפנמתי שרק ככה אתה מכניס אותי חזרה למסלול ובמיוחד לאור העובדה שכשהכרתי אותך הייתי מעשנת חשיש ולא ראיתי את עצמי אי פעם מפסיקה הוא היה בשבילי הכול המרגיע שלי ומשמח אותי המרדים ומעורר התיאבון שלי , כל כך היה קשה להפסיק והנה אני לא מאמינה שאי פעם עישנתי , אומנם התהליך היה ארוך ומיגע עם ירידות ועליות אך איכות החיים שלי השתפרה מקצה לקצה ואני גם יודעת שמהיום מחכות לי עוד הרבה הצלחות והפתעות בדרך.

לכן אני רוצה שמואל המדיום להתנצל על כל העצבים שעשיתי לך כל התקופה הזו , על כך שלא תמיד האמנתי בך , והכי חשוב זה להודות לבורא עולם שיצר אדם כמוך ,, ולך אלף תודות על ההתמדה שלך והעזרה הבלתי מתפשרת .  נעמה


אפשרות פגישת וידאו בוואטסאפ מכל מקום בארץ ובעולם.   חייגו עכשיו ⇐ 0524343188


אבאי גובן מספר על תאונות הדרכים שעבר ואיך שמואל עזר להסיר את האנרגיה השלילית שדבקה בו.

לצפייה בסיפור הטלוויזיוני ההזוי, לחצו על סרטון היוטיוב

⇓ ⇓ ⇓הילר

YYDevelopment
0524343188