הילר

הילר


המושג הילר {HILLER}, תחילתו מימיה הראשונים של הנצרות. המשמעות הראשונית של השם והמושג הילר הייתה בתחילה מרפא .

המרפא היה אדם שבניגוד למכשפים קדמונים של התקופה האלילית, לא השתמש בהשבעות וכישופים לסוגיהם בשביל לסייע בריפוי פיזי ו/או נפשי לבני אדם .

ההילרים הקדומים נהגו ללכת לכפרים ושם בתור מרפאים הם היו מטפלים בדרך כלל באיכרים עניים ובני משפחותיהם, הטיפול היה גם בענייני מחלות וגם בעניינים של נפש ורגש .

מלבד התפילות, ההילרים היו משתמשים בשיטות שונות, אחרות, רוחניות, ופיזיות לריפוי, הם היו רוקחים תרופות מהטבע ומשתמשים בהם לצורך ריפוי מחלות מסוגים שונים, בניגוד למרפא הרגיל ההילר היה גם נוהג לתת עצות רוחניות למטופליו, ביחד עם הטיפול של המרקחות שרקח להם .

במהלך המאות שעברו- תופעת ההילר וההילריות שינתה את מהותה וצורתה .

לקראת אמצע המאה ה-20 כאשר חל חיזוק משמעותי במודעות הרוחנית האלטרנטיבית בחברה המערבית בפרט, החלו אנשים לחפש מזור לבעיות נפשיות ופיזיות גם אצל מרפאים שהייתה להם היכולת לשלב בין ריפוי רוחני לריפוי פיזי .

תוך כדי כך ועם הגאות שחלה בכלל בתחום העידן החדש צצו להם גם כאלה שטענו שהם " הילרים " וניצלו את תמימותם של הפונים אליהם לשם סחטנות בלי תוצאות ממשיות ..

ההילר פועל בדרך של מתן חיזוקים, לרוב טבעיים, על מנת לחסן את גופו של המטופל ולעזור לו להתגבר על הרעלים שנוקזו לתוך גופו מסיבות שונות .

הדרך הרוחנית – מתן עצות, נשיאת תפילות והדרכה רוחנית מלאה, עד לריפוי עצמו .

התהליך לא תמיד קל ולעתים אפילו קשה מנשוא .

אבל בסופו-הזיכוך האמיתי  יגיע !!!

המטפל והמטופל ירוויחו את עולמם ממה שנתנו בטוב איש לרעהו !!!


שמואל זהר ינאי  052-43-43-188 

בניית אתרים Dotweb