הֲסָרַת אֵנֶרְגִּיּוֹת שְׁלִילִיּוֹת


הסרת אנרגיות וחסימות שליליות


" אין אדם רע יש אדם שרע לו "

הסרת אנרגיות שליליות מנפשנו היא מלאכה מורכבת ולא פשוטה כאשר אנו מדברים על הנפש חשוב לדעת כי הנפש נמצאת בדם שלנו וכל מרכיבי דמנו היא נפשנו .

לדוגמה : אם הכנסנו לגופינו מאכלים מזיקים , סמים , כדורים , סיגריות ואלכוהול בכמות מוגזמת דמנו מלוכלך מאוד וכאשר עובר הוא בגופינו נסיעתו קשה מאוד ומכבידה על כל המסננים , התאים , השרירים וכל תא ותא סובל מלכלוך המכביד על המערכות השונות כולל שכלנו מחשבותינו ההרגשה והאנרגיות שלנו .

טהרת הנפש היא חובה ולא זכות היה הכימאי של נפשך ולא תהיה אתה לא אתה .

נפשו בטוב תלין וזרעו יירש ארץ אם שמרתם נפשותיכם מאוד מאוד .


הסרת אנרגיות שליליותשמי שרונה תפוחי שעיו גרושה עם 4 ילדים ההכרות שלי עם שמואל זהר ינאי החלה לפני שנה כשהייתי במצב נואש לאחר שעברתי מס' שנים קשות בהם איבדתי את שני הוריי התגרשתי והיו עוד מס' אירועים שזה לא המקום לחשוף לעיני כל .

שמואל היה אדיב וסבלני ומבין ייעץ לי ועודד אותי…זוכרת משפט אחד טוב טוב " את כבויה ואת חייבת לעשות שינוי בחיים שלך אחרת תיפלי לתהום" באותה תקופה הגעתי למשקל שיא ונראיתי כמו סבתא הצעד הראשון שייעץ לי לעשות הוא להירשם לחדר כושר ולהתחיל תהליך של שינוי…ומפה בא השינוי הגדול התחלתי להתאמן בחדר כושר  , בעקבות ההצלחה שלי בחדר כושר הפכתי לקפטנית והיום אני מלווה קבוצת בנות בתהליך מייעצת מפרגנת ותומכת…חשוב הוא שאני מאוד מסופקת מהתפקיד הצד של שמואל היה להתאים לי וויטמינים ולשנות מידי פעם , כל תקופת התהליך שמואל היה עם יד על הדופק ובדק בקפידה מה מצבי , כל שינוי שעברתי עליה או ירידה לא הייתי צריכה לעדכן הוא פשוט הרגיש והופס מרים טלפון ושואל אם הכול בסדר , פשוט היה מרגיש אותי היום אני אותה אישה פחות 15 קילו ויותר ביטחון עצמי , ועדיין בתהליך.

הסרת אנרגיות שליליות

שמואל זהר ינאי הוא מלאך בדמות אדם

אינסטגרם ↓

https://www.instagram.com/shrvnhshyv/דעו הכישופים והחסימות השליליות לא יוסרו מעצם הזמן שחולף הם יתעצמו ויגרמו למצב שלילי גדול יותר בחייכם .

אז שנתחיל להסיר כישופים שיובילו לחיים חדשים ומאושרים ?  חייגו עכשיו ⇐ 0524343188 

אפשרות פגישת וידאו בוואטסאפ מכל מקום בארץ ובעולם. אבאי גובן מספר על תאונות הדרכים שעבר ואיך שמואל עזר להסיר את האנרגיה השלילית שדבקה בו.

לצפייה בסיפור הטלוויזיוני ההזוי, לחצו על סרטון היוטיוב

⇓ ⇓ ⇓הסרת אנרגיות שליליות


 

YYDevelopment
0524343188