מְטַפֵּל

 נפש בריאה בגוף בריא רוח טובה שוכנת בתוכם

בשיטה ייחודית המשלבת ומחברת בין  מחשבה + נפש + גוף + ריפוי קוונטי הגורל ניתן לשינוי בעזרתו של שמואל זהר ינאי תוכלו למצוא את הדרך הטובה , הנכונה , והבריאה מכולם על מנת להסיר את המחסומים הקשים שהפריעו לכם ותצאו משם לדרך האור האמתית .

דרך שתביא לכם – בריאות וחוסן גופני, נפשי ומחשבתי .

שיטת האבחון הייעוץ והטיפול המשולב אשר פיתח שמואל זהר ינאי יעילה בתחומים רבים :

חרדות , הזעת יתר, חסימות אנרגטיות , הסרת כישופים , בעיות פוריות , ירידה במשקל , גמילה מסמים , אין אונות , אלכוהול ,  בעיות קשב וריכוז , פחדים , הוצאת דיבוק , קרירה ,  פרנסה , הסרת עין הרע , התרת קללות , זוגיות , אהבה , עסקים , אימון אישי לחיים .

הצלחת הטיפול טמונה רבות ברצונו של האדם להיפתח לדברים הנאמרים והנעשים במהלכו , ובעיקר – רצונו של אדם לעזור לעצמו .

צפו בסיפור הזוי , אך אמיתי לחצו על הסרטון ⇓ פגישת וידאו בווטסאפ מכל מקום בארץ ובעולם .

שמי שרונה תפוחי שעיו גרושה עם 4 ילדים ההכרות שלי עם שמואל זהר ינאי החלה לפני שנה כשהייתי במצב נואש לאחר שעברתי מס' שנים קשות בהם איבדתי את שני הוריי התגרשתי והיו עוד מס' אירועים שזה לא המקום לחשוף לעיני כל .

שמואל היה אדיב וסבלני ומבין ייעץ לי ועודד אותי…זוכרת משפט אחד טוב טוב " את כבויה ואת חייבת לעשות שינוי בחיים שלך אחרת תיפלי לתהום" באותה תקופה הגעתי למשקל שיא ונראיתי כמו סבתא הצעד הראשון שייעץ לי לעשות הוא להירשם לחדר כושר ולהתחיל תהליך של שינוי…ומפה בא השינוי הגדול התחלתי להתאמן בחדר כושר ששם התאימו לי תוכנית תזונה , בעקבות ההצלחה שלי בחדר כושר הפכתי לקפטנית והיום אני מלווה קבוצת בנות בתהליך מייעצת מפרגנת ותומכת .

חשוב הוא שאני מאוד מסופקת מהתפקיד הצד של שמואל היה להתאים לי וויטמינים ולשנות מידי פעם, כל תקופת התהליך שמואל היה עם יד על הדופק ובדק בקפידה מה מצבי , כל שינוי שעברתי עליה או ירידה לא הייתי צריכה לעדכן הוא פשוט הרגיש והופס מרים טלפון ושואל אם הכול בסדר , פשוט היה מרגיש אותי היום אני אותה אישה פחות 15 קילו ויותר ביטחון עצמי , ועדיין בתהליך . שמואל זהר ינאי הוא מלאך בדמות אדם

אינסטגרם – שרונה תפוחי  ⇐ https://www.instagram.com/shrvnhshyv/

YYDevelopment
חיוג מהיר וואטסאפ