הֲסָרַת כִּישּׁוּפִים

הסרת כישופים היא מלאכה מורכבת , ולא פשוטה , שרק אדם מיומן , ישר , ובעל ידע יכול לבצע אותם כהלכה מבחינת הקבלה מעשה הכישוף אסור בתכלית האיסור , ידוע כי בכל אדם שוכנת נשמת הבורא .

כאשר מבצע איש הכשפים כישוף על אדם הוא פוגע למעשה באלוהות ובעצמו , "אלוהים יעבוד אתך לא בשבילך" הסרת כישופים דורשת עבודה בתאום אם כוחות הטבע ועולם הרוח , ולא כנגדו .

באותו אופן זה גם יפגע בכם בעתיד בגלל בחירתכם באדם שעושה מעשים שלילים אנרגטיים כלפי אדם .

הדרך היחידה אשר מותרת על פי הקבלה היא הסרת כישופים , הסרת עין רעה , הוצאת דיבוק , ביטול קטרוגים , גרוש שדים , ורוחות רעות .

צפו בסיפור אמיתי, לחצו על הסרטון ⇓ פגישת וידאו בווטסאפ מכל מקום בארץ ובעולם .

לעניין החזרת אהבות , החזרת אהבה היא כישוף .

כל פעולה הנעשית ללא רצונו של אדם גם עליה חל איסור , לדוגמה יש לכם חברה שעזבה אתכם ואתם הולכים למכשף כדי שיחזיר לכם את החברה / האהבה ללא ידיעתה ורצונה .

שמואל זהר ינאי מתנגד בחריפות לאופן טיפול זה שנגוע בשרלטנות מרושעת הנוגדת כול עיקרון מוסרי יהודי ואנושי.

לאורך ההיסטוריה שרד העולם מאחר והחיובי גבר על השלילי .

גם בתקופות חשוכות הראתה לנו ההיסטוריה שהיא מעוניינת בעתיד . דעו הכישוף לא יוסר מעצם הזמן שחולף הוא יתעצם ויגרום למצב שלילי גדול יותר בחייכם .


בשנת 2010 , הצעתי חברות בפיסבוק לשמואל המדיום , במשך כשנה רציתי לבקש משמואל עזרה , אבל מצבי הכלכלי היה גרוע ולבסוף עזרתי אומץ ופניתי אילו כי כבר לא יכולתי לסבול .

איימי הייתה חולה מאוד, מצבי הכלכלי הנפשי והזוגי היו בכי רע .

השיחה הראשונה עם שמואל הייתה כאשר איימי הייתה מאושפזת בבית חולים .

ביקשתי את עזרתו , שמואל אמר שהוא מוכן לעזור , שמחתי מאוד כי כבר לא ידעתי מהיכן תבוא לי הישועה .

שמואל תישאל אותי דרך הטלפון וסיפרתי לו שעשו על הבית של איימי כישוף .

לא היה קשה לזהות את כתמי שומן החזיר על הדלת ועוד סימנים אחרים כמו מחטים בדים ובכניסה לדלת הבית אשר אין הסבר הגיוני איך הם הגיעו .

איימי תמיד טענה שלדעתה השכנה עושה כישופים לכל מיני אנשים וחשדה בה , כאחת שלא מאמינה כלל שדברים כאלו קיימים התעלמתי ובקשתי מאימא שתרד מהסיפור .

בעבר איימי הלכה לכל מיני מקובלים ומתקשרים ושילמה המון כסף והתוצאה הייתה כישלון מוחלט .

שמואל אמר לי שהוא הולך לעשות לאימא ולי הסרת כישוף ובמקביל אמר לי לעשות כמה דברים , ובנוסף שמואל אמר לי שהאדם שעשה כישופים על אימא יפגע כי הכול יחזור אילו ולא בגלל שהוא יעשה מה שהוא כנגד השכנה , אלה כי ברגע שעושים הסרה של כל האנרגיות השליליות הם חוזרות למבצע הכישופים .

ופתאום תוך כ – שבועיים איימי השתחררה מבית החולים , המכשפת נפתרה מדום לב , הייתי בשוק לא ידעתי אם לקשר את זה להסרת כישופים אבל מה שהיה חשוב שחזרתי לחיים .

תוך זמן קצר הפכתי למדריכת איפור מקצועי לדוגמנים ודוגמניות , ובאותה נשימה הכרתי בחור מדהים שעד היום אנו יחד כבר כ – 7 שנים .

שמואל איש יקר חייבת אני לך אלפי תודות על מי שאתה ועל זה שהייתה שם בשבילי תודה תודה תודה על הכול .

מאחלת לך המון כוחות להמשיך לעשות את מה שאתה הכי טוב בו , לא סתם יצא ש ה' הכניס אותך לחיי אני מאמינה שכלום לא קורה סתם או במקרה , אין  לי ספק שאתה שליח .

סבינה רפאל ♦ מאפרת בינלאומית לסרטים וטלוויזיה  ♦ פייסבוק ⇓

https://www.facebook.com/sabinaeli?fref=ts

YYDevelopment
חיוג מהיר וואטסאפ