טִיפּוּל אַלְטֶרְנָטִיבִי

נפש בריאה בגוף בריא 

המושג רפואה טבעית הוא מושג ששגור ונמצא כיום באופן נפוץ ביותר , מבלי להבין עד כמה הוא טומן בתוכו הרבה אחריות ומחויבות .

רפואה טבעית מתייחסת ראשית כל ליחס – גוף  – נפש – מחשבה באופן הדדי ומחייב .

כלומר, עוד לפני אבחון כלשהו שנעשה באמצעות כלים של רפואה טבעית –  צריך להיות ברור – כי הגוף אינו רק מנגנון מכאני אלא ובעיקר מנגנון טבעי שעיקר ההשפעה על מצבו מגיעה מהנפש ומהחשיבה  .

אם נניח שאדם סובל מכאבי גב שאינם נותנים לו מנוח .

הרי לפי הרפואה הטבעית מקור הכאבים הללו הוא בחוסר מנוחה שיש לאדם עצמו .

על מנת למצוא פתרון לבעיית כאבי הגב של המטופל – הרפואה הטבעית הנכונה גורסת כי יש לבדוק ולאתר מה הסיבות לחוסר המנוחה של המטופל: עומס בעבודה , חוסר סיפוק אישי, כעסים וזעם גדולים המתנקזים לעבר הגב ויוצרים שם כאבים עזים .

לכן, השלב הראשון בטיפול חייב להיות מתן הנחיה למטופל לשמור על אורח חיים בריא שמנטרל את העומס בעבודה , את חוסר הסיפוק האישי, ואת מלאי הכעסים הגדולים שיש לו .

הטיפול יכול להיות הוליסטי בשילוב של מתן ויטמינים למילוי מחדש של חוסרים ושמירה קפדנית על תזונה נכונה ומאוזנת ואורח חיים בריא מבחינת פעילות גופנית , ושמירה על דרכי מחשבה יצירתיים וחיוביים .

מטפל טוב של רפואה טבעית ייתן לאדם כלים מעשיים שעיקרם: שינויי דפוסי התנהגות , אימוץ דרכים בתזונה , מילוי חוסרים , ומחשבות חיוביות .

בכך הוא ישיג עבור המטופל שלו את הדרך הראויה להשיב לו את בריאותו הטובה ולחסן אותו מבחינה פיזית ונפשית כאחת .

הדרך הזאת שנעשית אכן ברובה על ידי המטפל תלויה ברצונו הטוב וביכולתו החיובית של המטופל ליישם אותה .

צפו בסיפור אמיתי, לחצו על הסרטון ⇓ פגישת וידאו בווטסאפ מכל מקום בארץ ובעולם .

בפעם הראשונה שדיברתי אתך הייתי מאוד סקפטית לגביך .

הרגשות הנפשיים והפיזיים לא היו במיטבם ואני חשבתי לעצמי שזה רק הלחץ היום יומי שאני חיה בו ולכאורה נחשבתי “לבריאה”,, לדעתך הייתי צריכה להתנקות , לא ממש הבנתי את המשמעות ולכן לא התייחסתי אלך ברצינות לדבריך והנחייתך.

לא עברו שבועיים וחליתי מאוד , תקף אותי חיידק בקיבה שלא הצלחתי להיפטר מימנו .

שוב חזרת והפצרת בי לפעול בדרך שבחרת לי ואז כבר הייתי מוכנה לעשות הכול על מנת להירפא כעבור כמה חודשים אמרת לי שאין כבר חיידק ושהכול בא מהכבד והנחת אותי שוב לתזונה ולוויטמינים שיחזקו אותי .

אני בעקשנותי ובסקפטיות שהייתה לי לגביך פניתי לנטורופתיה שם נתבקשתי לעשות בדיקות כלליות ונתגלה שבאמת אין לי כבר חיידק בקיבה אלא בעיה עם הכבד והמליצו לי טיפול ולקחת את אותם הוויטמינים שאתה המלצת לי , פה כבר הבנתי סוף סוף שיש בך משהו מעבר .

הדהים אותי לגלות שמבלי לראות אותי אף פעם ומבלי לדעת אף תוצאה של בדיקות הדם שלי יכולת לדעת בדיוק מה קורה איתי ,,אומנם היו פעמים שממש נפגעתי מימך כי לא ויתרת לי לא ריחמת עליי גערת בי לא פעם .

בהתחלה זה ממש הרתיע אותי עד שהפנמתי שרק ככה אתה מכניס אותי חזרה למסלול ובמיוחד לאור העובדה שכשהכרתי אותך הייתי מעשנת חשיש ולא ראיתי את עצמי אי פעם מפסיקה הוא היה בשבילי הכול המרגיע שלי ומשמח אותי המרדים ומעורר התיאבון שלי , כל כך היה קשה להפסיק והנה אני לא מאמינה שאי פעם עישנתי , אומנם התהליך היה ארוך ומיגע עם ירידות ועליות אך איכות החיים שלי השתפרה מקצה לקצה ואני גם יודעת שמהיום מחכות לי עוד הרבה הצלחות והפתעות בדרך.

לכן אני רוצה שמואל המדיום להתנצל על כל העצבים שעשיתי לך כל התקופה הזו , על כך שלא תמיד האמנתי בך , והכי חשוב זה להודות לבורא עולם שיצר אדם כמוך ,, ולך אלף תודות על ההתמדה שלך והעזרה הבלתי מתפשרת .  נעמה

YYDevelopment
חיוג מהיר וואטסאפ