יוֹעֵץ עִסְקִי


יועץ עסקי ומיתוג תדמיתי


 להיות ו / או לא להיות

כיום במאה ה 21 חברות, מנהלים , ואנשי עסקים זקוקים למיתוג תדמיתי לאור התחרותיות הרבה הקיימת בארץ ובעולם .

ייעוץ ומיתוג תדמיתי מצריך הבחנה מקצועית להזנקת המטרה אשר תוציא לפועל את הפוטנציאל הגנוז בחברה ו/או במנהל .

תחילתו של התהליך היא בהבנת אזורי המשגה של החברה ו/או האדם .

הדרך המוצלחת ביותר תחילתה בשקיפות וביכולת של החברה ו/או האדם לקבל ביקורת בונה ובאמצעותה להגיע אל המטרות והיעדים הנחוצים .

כאשר המטרה היא להגיע למקסימום הפוטנציאל הגלום בחברה ו/או באדם ליצירת הצלחות גדולות. שמואל זהר ינאי  – ייתן פתרונות הולמים לכך .

מנהלי חברות ואנשי עסקים מחויבים להעצים ולחזק את כוחותיהם לאורך כל הדרך כדי להגיע לפסגת ההצלחה .


דוד בוזגלו

מנכ"ל ובעלים  חברת DOTWEB


שמואל זהר ינאי יועץ עסקיכששמעתי בפעם הראשונה שאתה מדיום האמת הרמתי גבה , אבל לאחר פגישה קצרה אתך החלטתי שאתה הבנאדם הכי מחובר לקרקע שיש !

כבר מהמפגש הראשון שלנו קיבלתי ממך כל כך הרבה עצות שימושיות לשיפור החברה שבבעלותי מה שהפך אותי לאפקטיבי במיוחד ותוצאות לא אחרו לבוא !

לאחר סדרת פגישות עשיתי הסרת אנרגיות שליליות ונפטרתי מלקוחות שבזבזו את זמני היקר וכמה מפליא שמאז נכנסים לחברה לקוחות שאני באמת חפץ בהם .

בזכות ההקשבה שלך גם בשעות לא כל כך שגרתיות והעצות המועילות ביצעתי מהלכים שהרימו את החברה לרמה אחרת עם לקוחות שמעריכים ומפרגנים בכל הזדמנות וכמובן משלמים $$$

כיום יש לחברה חזון וכלים מעשיים להגשים אותו וחשוב מכל יש לי זמן לאישה ולילד וחיים מלאים כאשר העסק משרת אותי ולא גוזל ממני זמן יקר והקרבה (מה שפעם היה נראה לי כלגיטימי ונורמלי…), אחרי הכול עסקים וכסף זה לא הכול בחיים .

בזכותך שמואל, אני מבין כיום כי להיות מנהל אמיתי זה לדעת לנהל את החברה העסקית ואת התא המשפחתי וגם להיות חבר טוב (וזמין בשעת צרה) ולהצליח בכולם .

אני חייב להודות שמואל שיש בך תכונה טובה שאתה מניע אנשים באמת לפעול , אני לא אשכח ערב אחד שחזרתי מפגישה אתך ועברתי למשרד על מנת לתכנן ולהתחיל להוציא לפועל תכניות שעלו בפגישה , הייתי אחוז אנרגיה של עשייה והתחדשות .

שמח על ההכרות שלנו הרווחתי מדריך ומורה לחיים ויותר מכך חבר אמיתי .

דוד בוזגלו ♦ מנכ"ל ובעלים  חברת DOTWEB


אפשרות פגישת וידאו בוואטסאפ מכל מקום בארץ ובעולם.   חייגו עכשיו ⇐ 0524343188YYDevelopment
0524343188