כִּישּׁוּף


הסרת כישופים לפי הקבלה


לאורך חיינו רבים מאתנו יחוו תפנית פתאומית לרעה בה נראה כי בבת אחת כלל ההיבטים השונים בחיינו מתפרקים ומתפוררים בין האצבעות .

פתאום אנו מוצאים את עצמנו מתמודדים מול תלאות עמוקות ובלתי פוסקות אשר נראות לנו אקראיות לחלוטין .

כאשר אנו מוצאים את עצמנו במצב בו החיים מוחצים אותנו מטה ואנו מאבדים לחלוטין תחושת העצמי שלנו , עלינו לאפשר לעצמנו לפתך מודעות לכוח הזדוני שנכנס לחיינו .

לכוח זה שמות רבים המשתרעים על פני מאות שנים ושלל תרבויות , אך נקראת בצורה הפשוטה ומובנת ביותר כוח או כישוף שחור .

כישוף שחור הניזון מכוונה זדונית יכול לאגד צרות רבות מסביבנו , מה שמוביל אותנו לחוות שורה של קשיים אשר נראים כאקראיים לחלוטין .

לעתים קרובות צרות אלו צוברים תאוצה לכדור שלג , כאשר הכאוס שנגרם בעקבותיו גורם לנזק בלתי הפיך בחיינו בכלל ובסביבה המיידית שלנו בפרט .

כאשר אנו מתמודדים עם סיטואציה בה כלל ההיבטים השונים בחיינו מתפרקים , ועצם קיומנו היום יומי שוקע אט אט ומאיים למשוך אותנו למעמקי הייאוש , עלינו לפקוח עיניים ולהבין שמתן הסברים הגיוניים ומה שמכונים רציונליים שניתנים על ידי חמשת החושים שלנו , אינם מספקים הקלה או טיפול בתסמינים של הכישוף השחור, אשר פולשים לחיינו וגורמים להרס רב.

במקרים כאלו , הסרת כישופים או היכולת לשבור את כוחות הכישוף , נדרשים לטהר ולשחרר את האדם שהושפע לרעה.


הוצאת כישוף ועין הרע , ביטול כישופים לפי ההלכה והסרת אנרגיות שליליות  


הסרת כישוף או הסרת וודו דורש את הידע והמיומנות המגולמים במומחה הסרת כישופים ועין הרע וביטול כישוף שחור, בעל היכולת לטהר ביעילות את הנגועים , ולהסיר את האנרגיות השליליות .

אנרגיה שלילית וכישוף שחור לעתים קרובות באים לידי ביטוי בכלל תחומי החיים ובתחושה שהחיים סוגרים עלייך . דרכים יעילות להסרת קללת הכישופים ניתנות בצורה של מטפל או יועץ רוחני .

שמואל זהר ינאי המדיום מומחה בביטול כישוף שחור, הוצאת כישוף , הסרת כישופים חזקים ובהסרת וודו .

ביטול כישופים והסרת אנרגיה שלילית הוא תהליך מורכב ועדין במיוחד הדורש טיפול מרבי ובעיקר ייחודי .

מסיבה זו שמואל זוהר ינאי מטפל ומסיר כישופים רק לאחר שהבהיר כי הכוח הוא למעשה כוח זדוני , חיצוני לאדם ולא כתוצאה מחסימות פנימיות .

מטרת הטיפול לא נועדה לפגוע אלא בכדי לטהר ולספק הקלה לסבלו של המושפע .

מסיבה זאת , תהליך זה הינו מתואם להסרת כישופים לפי הקבלה והסרת כישופים לפי ההלכה , ולכן מתאים גם למצבים של הסרת כישוף חזק במיוחד והסרת כישוף אהבה .


טיהור והסרת אנרגיה שלילית וכישופים מהבית / עסק:


הצורך בהסרת ישויות שליליות וכישופים יכול להתבטא לא רק ברמת היחיד בצורה של קללה , אלא גם בתא המשפחתי , בתהליך בן דורי , או במיקום ספציפי שחווה טראומה כמו בית המשפחתי .

המשמעות היא שבמקרים מסוימים הצורך להסיר אנרגיה שלילית או כישוף מבית במשפחה , שוות ערך להסרת קללה משפחתית או ביטול השפעותיה של כישוף על יחיד , ומשחק תפקיד בלתי נפרד מהרווחה ההוליסטית של בית המשפחה .

שמואל זהר ינאי המדיום מסוגל לאתר את מקור הכישוף השחור בבית , לפרק ולטהר את השפעותיה .

כאשר הוא מתמודד מול הביטויים השונים והגילויים הרבים של כישוף שחור ,

שמואל זהר ינאי המדיום אינו עושה כישופים ולחשים אשר רק גורמים לנזק רב יותר בעולם , אלא פועל אך ורק לניקוי וטיהור באמצעות הכרה מתמדת באלוהות שקיים בכולנו .

הוא פועל בהרמוניה עם כוחות הטבע וידע בקבלה כדי לסייע לנזקקים , ובעיקר לאפשר להם להתחיל את החיים מחדש – ללא השפעות כישופים  ואנרגיות שליליות.


חשוב להבין שעל מנת לבטל תופעות שליליות תפנו אך ורק למומחה בעל ידע נרחב בתחום ׳ המיסטיקה ׳ בכלל ובתורת ה' קבלה ' בפרט .

בתחומים האלה אי אפשר להישאר בגישה של " הזמן יעשה את שלו ", ו" שהכל יעבור מעצמו ".

כוחות הכישוף האפל יש בהם עוצמות להפריע ולפגוע , וככל שהזמן חולף והם לא מטופלים / מוסרים , כך הסיכון להינזק גבוה יותר.

לכן , יש להיפטר מהם ולהסירם בהקדם האפשרי , ומי שיכול לעשות את זה על הצד הטוב ביותר הוא רק אדם מיומן , בעל כישורים וניסיון כמו שמואל זוהר ינאי.


סבינה רפאל

מאפרת בינלאומית לסרטים וטלוויזיה  


בשנת 2011 , הצעתי חברות בפיסבוק לשמואל המדיום , במשך כשנה רציתי לבקש משמואל עזרה , אבל מצבי הכלכלי היה גרוע ולבסוף עזרתי אומץ ופניתי אילו כי כבר לא יכולתי לסבול .

איימי הייתה חולה מאוד, מצבי הכלכלי הנפשי והזוגי היו בכי רע .

כישוףהשיחה הראשונה עם שמואל הייתה כאשר איימי הייתה מאושפזת בבית חולים .

ביקשתי את עזרתו , שמואל אמר שהוא מוכן לעזור , שמחתי מאוד כי כבר לא ידעתי מהיכן תבוא לי הישועה .

שמואל תישאל אותי דרך הטלפון וסיפרתי לו שעשו על הבית של איימי כישוף .

לא היה קשה לזהות את כתמי שומן החזיר על הדלת ועוד סימנים אחרים כמו מחטים בדים ובכניסה לדלת הבית אשר אין הסבר הגיוני איך הם הגיעו .

איימי תמיד טענה שלדעתה השכנה עושה כישופים לכל מיני אנשים וחשדה בה , כאחת שלא מאמינה כלל שדברים כאלו קיימים התעלמתי ובקשתי מאימא שתרד מהסיפור .

בעבר איימי הלכה לכל מיני מקובלים ומתקשרים ושילמה המון כסף והתוצאה הייתה כישלון מוחלט .

שמואל אמר לי שהוא הולך לעשות לאימא ולי הסרת כישוף ובמקביל אמר לי לעשות כמה דברים , ובנוסף שמואל אמר לי שהאדם שעשה כישופים על אימא יפגע כי הכול יחזור אילו ולא בגלל שהוא יעשה מה שהוא כנגד השכנה , אלה כי ברגע שעושים הסרת כישופים והסרה של כל האנרגיות השליליות הם חוזרות למבצע הכישופים .

ופתאום תוך כ – שבועיים איימי השתחררה מבית החולים , המכשפת נפתרה מדום לב , הייתי בשוק לא ידעתי אם לקשר את זה להסרת כישופים אבל מה שהיה חשוב שחזרתי לחיים.


תוך זמן קצר הפכתי למדריכת איפור מקצועי לדוגמנים ודוגמניות , ובאותה נשימה הכרתי בחור מדהים שעד היום אנו יחד כבר כ – 7 שנים .


כישוף

שמואל איש יקר חייבת אני לך אלפי תודות על מי שאתה ועל זה שהייתה שם בשבילי תודה תודה תודה על הכול .

מאחלת לך המון כוחות להמשיך לעשות את מה שאתה הכי טוב בו , לא סתם יצא ש ה' הכניס אותך לחיי אני מאמינה שכלום לא קורה סתם או במקרה , אין  לי ספק שאתה שליח .

סבינה רפאל ♦ מאפרת בינלאומית לסרטים וטלוויזיה  ♦ פייסבוק ⇓

https://www.facebook.com/sabinaeli?fref=tsדעו הכישופים והחסימות השליליות לא יוסרו מעצם הזמן שחולף הם יתעצמו ויגרמו למצב שלילי גדול יותר בחייכם .

אז שנתחיל להסיר כישופים שיובילו לחיים חדשים ומאושרים ?  חייגו עכשיו ⇐ 0524343188 

אפשרות פגישת וידאו בוואטסאפ מכל מקום בארץ ובעולם. רוצים הוכחות אמתיות ? ? ?

שמואל זהר ינאי המדיום עזר לסבינה רפאל לעבור מדיכאון וחוסר משמעות בחיים להצלחה בינלאומית וזוגיות.

לצפייה בראיונות הטלוויזיוניים הנדירים של הלקוחות לחצו על סרטון היוטיוב

⇓ ⇓ ⇓כישוף


 

YYDevelopment
0524343188