מֵאָגְיַהּ לְבָנָה

דיבור הוא כוח מאגי .

מאגיה לבנה היא פעולה אנרגטית חיובית , מטרתה לעזור , להציל , להגן , לטהר , לרפא , היא איננה נוגדת את דרך התורה / האלוהות , פעולתה היא בשילוב כוחות הטבע הרוחניים תוך שימוש בשרותי מלאכי השרת לצורכי תפילה , בקשה , ומזור , פיקוח נפש דוחה אפילו את שבת המלכה ,  כשמה כן היא לבנה המאגיה .

ההנהגה האלוהית מושפעת ממעשיו של האדם ההולך בדרך המלך דעו זאת .

צפו בסיפורים של לקוחות , לחצו על הסרטון ⇓ פגישת וידאו בווטסאפ מכל מקום בארץ ובעולם .

שמי שרונה תפוחי שעיו גרושה עם 4 ילדים ההכרות שלי עם שמואל זהר ינאי החלה לפני שנה כשהייתי במצב נואש לאחר שעברתי מס' שנים קשות בהם איבדתי את שני הוריי התגרשתי והיו עוד מס' אירועים שזה לא המקום לחשוף לעיני כל .

שמואל היה אדיב וסבלני ומבין ייעץ לי ועודד אותי…זוכרת משפט אחד טוב טוב " את כבויה ואת חייבת לעשות שינוי בחיים שלך אחרת תיפלי לתהום" באותה תקופה הגעתי למשקל שיא ונראיתי כמו סבתא הצעד הראשון שייעץ לי לעשות הוא להירשם לחדר כושר ולהתחיל תהליך של שינוי…ומפה בא השינוי הגדול התחלתי להתאמן בחדר כושר ששם התאימו לי תוכנית תזונה , בעקבות ההצלחה שלי בחדר כושר הפכתי לקפטנית והיום אני מלווה קבוצת בנות בתהליך מייעצת מפרגנת ותומכת .

חשוב הוא שאני מאוד מסופקת מהתפקיד הצד של שמואל היה להתאים לי וויטמינים ולשנות מידי פעם, כל תקופת התהליך שמואל היה עם יד על הדופק ובדק בקפידה מה מצבי , כל שינוי שעברתי עליה או ירידה לא הייתי צריכה לעדכן הוא פשוט הרגיש והופס מרים טלפון ושואל אם הכול בסדר , פשוט היה מרגיש אותי היום אני אותה אישה פחות 15 קילו ויותר ביטחון עצמי , ועדיין בתהליך . שמואל זהר ינאי הוא מלאך בדמות אדם

אינסטגרם – שרונה תפוחי  ⇐ https://www.instagram.com/shrvnhshyv/

YYDevelopment
חיוג מהיר וואטסאפ