מאמן אישי להצלחה

מאמן אישי להצלחה


ההצלחה רחוקה מכם ?


אתם מנסים להרים עסק/חברה שוב ושוב ולא רואים תוצאות ? לטענת שמואל זהר ינאי, תהליך הפקת הלקחים מכישלון הוא אבן יסוד לבניית בניין ההצלחות .

מצליחנים הולכים למאמן אישי להצלחה . כמו כל דבר בחיים, גם כדי להעלות את ממוצע הסגירות בעסק ולשפר תוצאות, דרוש תהליך אימון שיקנה לנו את ההרגלים הנכונים . בעזרת שמואל ינאי המנטור, בנינו עבורכם טיפים אפקטיביים שיכולים לקדם אתכם אל המטרה . ינאי : "כתבו על דף את רשימת הכישלונות שלכם ובדקו אם ישנו מאפיין אשר חוזר על עצמו . מאפיין כזה יהווה את שורש הבעיה . עלינו לנתח את הבעיה ולחפש פתרונות יצירתיים אשר יפתרו אותה . ברגע שהבנו את הבעיה, הדרך לפתרון קצרה וההצלחה כבר נמצאת בדרכה אלינו . רוב בני האדם נכשלים בגלל שהם נוסעים בנתיבים שבהם רוב בני האדם, גם המתחרים שלהם, נסעו . כתוצאה מכך נוצר פקק ארוך וכולם מחכים להצלחה . מצליחנים אמתיים אינם נוסעים בדרכם של אחרים, אלא סוללים את הדרך שלהם " .

איך אתכם יוצרים את הדרך שלכם ?

חשוב מאוד לשרטט מפה ברורה לפני שיוצאים לדרך. מאיפה מתחילים, קווי יעדי ביניים ומטרה סופית .

א.     אתם חייבים לקבוע מטרה אל ליעד ,לדוגמה אם אתם מתכונים לנסוע לעיר לא מוכרת ללא מפה רוב הסיכויים שתטעו בדרך והנסיעה תתארך .

ב.      ברגע שיש לכם מפה עליכם לחפש נתיבים אשר יקצרו לכם את הנסיעה אל המטרה .

ג.       עליכם לבדוק במפה סיכונים בדרך ולצמצם במידת האפשר .

ד.      חשבו על אפשריות שונות להגעה . לדוגמא: במקום לנסוע לטוס .

ה.     היוועצו עם יועצים בדרך [ יועץ יכול להיות גם ספר טוב ] אבל דעו כי אתם אלה שתקבלו את ההחלטה .

ו.       לאחר שבדקתם את כל האופציות, צאו לדרך ודעו שכל מטרה צריכה זמן . תנו לזמן זמן כי גם היקום צריך להיערך בשבילכם ועבורכם . התמדה, הבנה וסובלנות הם סוד ההצלחה .


שמואל זהר ינאי  052-43-43-188 

בניית אתרים Dotweb