קוֹאֵצִ'ינְג


קואצ'ינג ואימון אישי להצלחה


המילה אימון אישי , שורשה הוא מהמילה א.מ.נ או במילה אחת "אמן { אמונה}".

בעצם זוהי הברכה המסיימת ביהדות של כל תפילה .

אמן הוא בגדר מתן אמון אישי.

האמון האישי הוא אמון שהאדם נותן בעצמו לעצמו ואולי גם לאחרים שאותם הוא מכבד ומהם הוא מבקש אמון גדול ורב .

שמואל זהר ינאי מעניק אמון ואימון אישי לאדם המעוניין בכך ראשית כל דרך כלים שיעזרו ויסייעו לו לתת אמון בעצמו .

תהליך זה אינו פשוט הוא מורכב , יש בו לעתים קשיים מכשולים וחשיפות אישיות שהאדם צריך לעמוד מול עצמו בתהליך של התבוננות עצמית .

אבל ההתבוננות העצמית הזאת למרות הקשיים שלה מובילה בסוף לתוצאות טובות מאוד , האדם לומד בעזרת הכרה עצמית, להגיע לאמון עם עצמו , זהו מהות התהליך של שמואל זהר ינאי בתחום הקואצ'ינג .

לכוון את האדם בדרכו הוא אל מטרתו החיובית , באמצעות פיוס עצמי , באמצעות הכרה עצמית .

באמצעות מתן דגש על האיכויות הטמונות באדם עצמו .

אל האיכויות הללו מגיע שמואל זהר ינאי בדרך שכוללת הרבה מאוד טיפול סבלני ומסור באדם עצמו .

לתת לו את הכבוד הראוי לו , להעצים אותו בדרך של פתיחות לרגשותיו ולשכלו , לזכך אותו מכל הרע והפסול בתוכו ומחוצה לו , להשיב לאדם את האמון ובכך גם האימון לעצמו ובעצמו .

הדרך לכך עוברת גם דרך חשיפה עצמית של האדם וגם דרך הכרת המחסומים הפנימיים והחיצוניים המפריעים לו , עם מתן פתרונות ראויים לצאת מהם , לפתוח אותם .

החשיפה העצמית הזאת אינה יוצרת שבר אלא פועלת בדרך של אמון טוב , מול הקשיים והשבר מציע שמואל זהר ינאי – אימון ואמון .

על מנת שהאדם המחפש את השלבים להצלחה אישית – רגשית – גופנית-חומרית , יגיע לכך ויאמר לעצמו -"אמן על האימון והאמון שאני נותן בעצמי !!!


דוד בוזגלו

מנכ"ל ובעלים  חברת DOTWEB


שמואל זהר ינאי קואצ'ינגכששמעתי בפעם הראשונה שאתה מדיום האמת הרמתי גבה , אבל לאחר פגישה קצרה אתך החלטתי שאתה הבנאדם הכי מחובר לקרקע שיש !

כבר מהמפגש הראשון שלנו קיבלתי ממך כל כך הרבה עצות שימושיות לשיפור החברה שבבעלותי מה שהפך אותי לאפקטיבי במיוחד ותוצאות לא אחרו לבוא !

לאחר סדרת פגישות עשיתי הסרת אנרגיות שליליות ונפטרתי מלקוחות שבזבזו את זמני היקר וכמה מפליא שמאז נכנסים לחברה לקוחות שאני באמת חפץ בהם .

בזכות ההקשבה שלך גם בשעות לא כל כך שגרתיות והעצות המועילות ביצעתי מהלכים שהרימו את החברה לרמה אחרת עם לקוחות שמעריכים ומפרגנים בכל הזדמנות וכמובן משלמים $$$

כיום יש לחברה חזון וכלים מעשיים להגשים אותו וחשוב מכל יש לי זמן לאישה ולילד וחיים מלאים כאשר העסק משרת אותי ולא גוזל ממני זמן יקר והקרבה (מה שפעם היה נראה לי כלגיטימי ונורמלי…), אחרי הכול עסקים וכסף זה לא הכול בחיים .

בזכותך שמואל, אני מבין כיום כי להיות מנהל אמיתי זה לדעת לנהל את החברה העסקית ואת התא המשפחתי וגם להיות חבר טוב (וזמין בשעת צרה) ולהצליח בכולם .

אני חייב להודות שמואל שיש בך תכונה טובה שאתה מניע אנשים באמת לפעול , אני לא אשכח ערב אחד שחזרתי מפגישה אתך ועברתי למשרד על מנת לתכנן ולהתחיל להוציא לפועל תכניות שעלו בפגישה , הייתי אחוז אנרגיה של עשייה והתחדשות .

שמח על ההכרות שלנו הרווחתי מדריך ומורה לחיים ויותר מכך חבר אמיתי .

דוד בוזגלו ♦ מנכ"ל ובעלים  חברת DOTWEB


אפשרות פגישת וידאו בוואטסאפ מכל מקום בארץ ובעולם.   חייגו עכשיו ⇐ 0524343188


רוצים הוכחות ? ? ?

שמואל זהר ינאי המדיום עזר לסבינה רפאל לעבור מדיכאון וחוסר משמעות בחיים להצלחה בינלאומית וזוגיות

לצפייה בראיון הטלוויזיוני הנדיר שלה לחצו על הסרטון היוטיוב

⇓ ⇓ ⇓קואצ'ינג

YYDevelopment
0524343188