תְּזוּנָה


תזונה נכונה היא כלל ברזל לחוסן ובריאות פיזית ונפשית אצל כולנו !!


לכל גבר ואישה יש מערכת חיסונית ייחודית משלו הכוללת גם רקע גנטי ופיזי .

הרקע הזה משפיע על ברדות שונים – ממקומות פתוחים או סגורים, מבדידות או התקהלות, ממה יגידו האחרים מחוסר תשומת לב, מכישלונות בעבודה או ביחסים בין זוגיים, ממלחמות, מטרור, מאלימות .

ג. רגישויות רוחניות – אלו היחסים שבין האדם לבין הביאות האדם לכל אורך חייו . חשוב לזכור כי הרגלי תזונה בריאה ונכונה יתנו לאדם עצמה ואנרגיות חיוביות לתפקד טוב יותר .

תזונה נכונה מושפעת מכמה וכמה דברים שהם הבסיס הפיזי הראשוני של האדם עצמו:

א. רגישויות פיזיות – נטייה לסוגי מחלות מסוימים . למשל יש כאלה הסובלים מבעיות גב, אחרים מבעיות עיכול, לאחרים יש כאב ראש, ולאחרים כאבי עיניים .

ב. רגישויות נפשיות –  יש כאלה יש להם פחדים או חסרים האינטימיים בנשמתו . הנשמה שלו, אמונתו, אלוהים . למערכת נפרדת זאת של רגישויות ויחסים יש השפעה עצומה על מכלול הבריאות של האדם .

על מנת לדעת מהי התזונה המתאימה לאדם עצמו, יש צורך בהדרכה פיזית  מלאה .

אין די בללכת לתזונאית או למומחה תזונה על מנת לקבל הדרכה באם לאכול אגוזים או לא בשר עוף או דגים .

ההתחלה היא הוליסטית – מטפל טוב בנושאי תזונה נכונה יפנה ראשית כל אל החסרים הרגשיים ומנטליים של האדם .

הם המהות הראשונית של הפעולה ומכאן אפשר להסיק שיש לבדוק באמצעותם מה חסר לאדם ובמה הוא צריך להתמלא מבחינה תזונתית .

המצב הזה מחייב התייחסות כוללנית של האדם עצמו: עליו להבין שמטפל המומחה בתזונה נכונה ובריאה יכול לתת לו ייעוץ ראוי מה עליו לאכול וממה עליו להימנע תוך כדי הבנתו את השילוב בין הרגישויות הפיזיות, הנפשיות וכיצד מתגברים עליהם על מנת להגיע לתזונה נכונה ובריאה .


תזונהשמי שרונה תפוחי שעיו גרושה עם 4 ילדים ההכרות שלי עם שמואל זהר ינאי החלה לפני שנה כשהייתי במצב נואש לאחר שעברתי מס' שנים קשות בהם איבדתי את שני הוריי התגרשתי והיו עוד מס' אירועים שזה לא המקום לחשוף לעיני כל .

שמואל היה אדיב וסבלני ומבין ייעץ לי ועודד אותי…זוכרת משפט אחד טוב טוב " את כבויה ואת חייבת לעשות שינוי בחיים שלך אחרת תיפלי לתהום" באותה תקופה הגעתי למשקל שיא ונראיתי כמו סבתא הצעד הראשון שייעץ לי לעשות הוא להירשם לחדר כושר ולהתחיל תהליך של שינוי…ומפה בא השינוי הגדול התחלתי להתאמן בחדר כושר , בעקבות ההצלחה שלי בחדר כושר הפכתי לקפטנית והיום אני מלווה קבוצת בנות בתהליך מייעצת מפרגנת ותומכת .

תזונה

חשוב הוא שאני מאוד מסופקת מהתפקיד הצד של שמואל היה להתאים לי וויטמינים ולשנות מידי פעם, כל תקופת התהליך שמואל היה עם יד על הדופק ובדק בקפידה מה מצבי , כל שינוי שעברתי עליה או ירידה לא הייתי צריכה לעדכן הוא פשוט הרגיש והופס מרים טלפון ושואל אם הכול בסדר , פשוט היה מרגיש אותי היום אני אותה אישה פחות 15 קילו ויותר ביטחון עצמי , ועדיין בתהליך . שמואל זהר ינאי הוא מלאך בדמות אדם

אינסטגרם – שרונה תפוחי  ⇐ https://www.instagram.com/shrvnhshyv/


אפשרות פגישת וידאו בוואטסאפ מכל מקום בארץ ובעולם.   חייגו עכשיו ⇐ 0524343188


תזונה


YYDevelopment
0524343188