מְאַמֵּן אִישִׁי לְהַצְלָחָה

מְאַמֵּן אִישִׁי לְהַצְלָחָה

 אימון אישי לחיים

כולם רוצים להגשים את חלומם, אך במציאות מעטים אכן מצליחים .

שמואל זהר ינאי מנטור ומאמן אישי לחיים יסיע לכם למצוא ולהוציא לפועל את הייעוד הגלום בכם, ויעניק לכם את הכלים להגעה אליו .

קואצ'ינג / אימון אישי להצלחה / coaching / מאמן אישי להצלחה / מאמנת אישית להצלחה / מאמנת אישית לחיים / מאמן עסקי / מאמנת עסקית /כל אדם מכיל בתוכו פוטנציאל להגשמת ייעודו וחלומו בחיים .
אך לא תמיד יש לו את הכלים הנכונים כדי להגיע לכך .
שמואל זהר ינאי בגלל היותו מדיום יש בו את היכולות לראות מדוע אותו אדם אינו מצליח להגשים את ייעודו, ומה הם הגורמים למחסומים אלו אשר מגבילים ומפריעים לאדם בדרכו אל המטרה אליה הוא חותר .
האימון האישי של שמואל זהר ינאי כולל שינוי מהפכני בדפוסים והרגלי חשיבה מגבילים, קביעת מטרות ויעדים, העצמה אישית ומקצועית, והסרת החסימות האנרגטיות והשכליות .
האימון האישי מתאים רק למי שמאמין באמת שמגיע לו להגשים את החלום במציאות העכשווית .
יחד נקבע את המטרות והיעדים ונסלול דרך להגשמתם .

לחוש הכרת תודה ולא לבטא אותה זה כמו לעטוף מתנה ולא לתת אותה   וויליאם ארתור ואורד

את שמואל זהר הכרתי בדרך לא רגילה ,לא משהוא שאפשר להסביר כמו השגחה פרטית .
התהליך שעברתי מהרגע שהתחלתי ועד היום קשה להסביר במילים כל מה שאני אומר יהיה על קצה המזלג …
עיקר הדברים שאני יכולה לומר ששמואל זוהר ינאי הוא מאמן אישי לחיים, בזכותו ההכרות אייתו והדרך הלא קונבנציונלית שלו להגיע לפנים הנפש של האדם וגם לגעת בה עברתי תהליך של שינוי מקצה לקצה, השתנתה לי החשיבה כלפי עצמי וכלפי החברה, קיבלתי כלים להמשך הדרך והגעתי להבנות מאוד גבוהות על החיים .
אך יותר מהכול עברתי ועדיין עוברת חוויה מדהימה עם אדם יקר שמקבל את האדם באשר הוא אדם ולא משנה מאין בא, מה השכלתך, כמה כסף יש לך בבנק, אם אתה נשוי או רווק ,דתי, חילוני יש או אין ילדים – וגורם להבין שאפשר להיפתח לשינוי ולהתחיל מחדש, ובמילים פשוטות : השינוי תמיד אפשרי אם אכן נרצה בו תודה ענקית שרית .

שרית בן משה ♦ מנטור להעצמה אישית ועסקית ♦ פייסבוק ⇓

https://www.facebook.com/sarit.b.moshe?pnref=friends.search

בניית אתרים Dotweb