∼ הֲסָרַת כִּשּׁוּף ∼

∼ הֲסָרַת כִּשּׁוּף ∼

הסרת כישופים היא מלאכה מורכבת, ולא פשוטה, שרק אדם מיומן, ישר, ובעל ידע יכול לבצע אותם כהלכה מבחינת הקבלה מעשה הכישוף אסור בתכלית האיסור ,ידוע כי בכל אדם שוכנת נשמת הבורא . כאשר מבצע איש הכשפים כישוף על אדם הוא פוגע למעשה באלוהות ובעצמו, "אלוהים יעבוד אתך לא בשבילך" הסרת כישוף דורשת עבודה בתאום אם כוחות הטבע ועולם הרוח, ולא כנגדו . באותו אופן זה גם יפגע בכם בעתיד בגלל בחירתכם באדם שעושה מעשים שלילים אנרגטיים כלפי אדם . הדרך היחידה אשר מותרת על פי הקבלה היא הסרת כישופים , הסרת עין רעה , הוצאת דיבוק , ביטול קטרוגים , גרוש שדים , ורוחות רעות . צפו בסיפור אמיתי, לחצו על הסרטון ⇓

לעניין החזרת אהבות, החזרת אהבה היא כישוף. כל פעולה הנעשית ללא רצונו של אדם גם עליה חל איסור, לדוגמה יש לכם חברה שעזבה אתכם ואתם הולכים למכשף כדי שיחזיר לכם את החברה/ האהבה ללא ידיעתה ורצונה. שמואל זהר ינאי מתנגד בחריפות לאופן טיפול זה שנגוע בשרלטנות מרושעת הנוגדת כול עיקרון מוסרי יהודי ואנושי . לאורך ההיסטוריה שרד העולם מאחר והחיובי גבר על השלילי. גם בתקופות חשוכות הראתה לנו ההיסטוריה שהיא מעוניינת בעתיד . דעו הכישוף לא יוסר מעצם הזמן שחולף הוא יתעצם ויגרום למצב שלילי גדול יותר בחייכם .

בשנת 2010 הצעתי חברות בפייסבוק לשמואל המדיום, במשך כשנה רציתי לבקש משמואל עזרה אבל מצבי הכלכלי היה גרוע ולבסוף עזרתי אומץ ופניתי אילו כי כבר לא יכולתי לסבול, אימי הייתה חולה מאוד, מצבי הכלכלי הנפשי והזוגי היו בכי רע . השיחה הראשונה עם שמואל הייתה כאשר אימי הייתה מאושפזת בבית חולים, ביקשתי את עזרתו, שמואל אמר שהוא מוכן, שמחתי מאוד כי כבר לא ידעתי מהיכן תבוא לי הישועה, שמואל תישאל אותי דרך הטלפון וסיפרתי לו שעשו על הבית של אימי כישוף, לא היה קשה לזהות את כתמי שומן החזיר על הדלת ועוד סימנים אחרים כמו מחטים ובדים בכניסה לדלת הבית אשר אין הסבר הגיוני איך הם הגיעו, אימי תמיד טענה שלדעתה השכנה עושה כישופים לכל מיני אנשים וחשדה בה, כאחת שלא מאמינה כלל שדברים כאלו קיימים התעלמתי ובקשתי מאימא שתרד מהסיפור, בעבר אימי הלכה לכל מיני מקובלים ומתקשרים ושילמה המון כסף והתוצאה הייתה כישלון מוחלט, שמואל אמר לי שהוא הולך לעשות לאימי ולי הסרת כישוף ובמקביל אמר לי לעשות כמה דברים, ובנוסף שמואל אמר לי שהאדם שעשה כישופים על אימי יפגע כי הכול יחזור אילו ולא בגלל שהוא יעשה מה שהוא כנגד השכנה אלה כי ברגע שעושים הסרה כל האנרגיות השליליות חוזרות למבצע הכישופים, ופתאום תוך כ שבועיים אימי השתחררה מבית החולים, המכשפת נפתרה מדום לב הייתי בשוק לא ידעתיי אם לקשר את זה לכישופים אבל מה שהיה חשוב שחזרתי לחיים, תוך זמן קצר הפכתי למדריכת איפורר מקצועי לדוגמנים ודוגמניות, ובאותה נשימה הכרתי בחור מדהים שעד היום אנו יחד כבר כ – 7 שנים, שמואל איש יקר חייבת אני לך אלפי תודות על מי שאתה ועל זה שהייתה שם בשבילי תודה תודה תודהה על הכול מאחלת לך המון כוחות להמשיך לעשות את מה שאתה הכי טוב בו, לא סתם יצא ש ה' הכניס אותך לחיי אני מאמינה שכלום לא קורה סתם או במקרה אין  לי ספק שאתה שליח .

סבינה רפאל ♦ מאפרת בינלאומית לסרטים וטלוויזיה  ♦ פייסבוק ⇓

https://www.facebook.com/sabinaeli?fref=ts

בניית אתרים Dotweb